7188
  • Kotimaan myynti
  • Kansainvälinen tiimi

Kotimaan myynti

Kansainvälinen tiimi

Henri Haavikko

Myynti Pohjois-Suomi
044 333 4618
henri.haavikko@siparila.fi

Mika Hietanen

Myynti Kaakkois-Suomi
040 525 7942
mika.hietanen@siparila.fi

Matti Kallio

Myynti Etelä-Suomi
044 755 7851
matti.kallio@siparila.fi

Sinikka Huhta-aho

Sisustustuotteet koko Suomi
044 333 4616
sinikka.huhta-aho@siparila.fi

Simo Pyrhönen

Myyntijohtaja
040 775 7868
simo.pyrhonen@siparila.fi

Olli Prättälä

Myyntijohtaja teollisuus- ja asennusliiketoiminta koko Suomi, tuoteryhmäpäällikkö ulkotuotteet
044 333 4617
olli.prattala@siparila.fi

Pasi Pitkänen

Tuoteryhmäpäällikkö sisätuotteet
040 450 3817
pasi.pitkanen@siparila.fi

Jenni Arvonen

Back Office, HR
044 901 8688
jenni.arvonen@siparila.fi

Iida-Eveliina Vuorinen

Myyntilaskutus
010 424 2000
laskutus@siparila.fi

Pekka Ijäs

Vientijohtaja
040 560 8955
pekka.ijas@siparila.fi

Panu Pihl

Vientimyynti
040 756 0286
panu.pihl@siparila.fi

Riikka Ruunaniemi

Vientimyynti
040 703 6997
riikka.ruunaniemi@siparila.fi

Maiju Kauppinen

Vientimyyntiassistentti
044 755 7850
maiju.kauppinen@siparila.fi

Myynti-, tilaus ja tiedustelukysymyksissä voit lähestyä meitä myynti@siparila.fi

Sulje haku
Ota yhteyttä